Матраци Simpler були створені спеціально для тих, хто цінує ідеальне поєднання простоти і комфорту.

Перед покупкою важливо розібратися з деякими нюансами, щоб обрати кращий матрац індивідуально для Вас.

Вибір розділяється на 2 категорії:

  • Ортопедичний матрац - основний матрац для ліжка;
  • Тонкий матрац-топер - для дивану або вже існуючого спального місця.

Ортопедичний матрац - невід'ємна частина кожного ліжка, необхідний для створення спального місця як такого, коли є тільки каркас ліжка з підставкою під матрац. Висота матрацу може бути від 20 до 30 см. Щоб правильно підібрати ортопедичний матрац важливо враховувати комплекцію людини, його вік, зріст і вагу, наявність проблем з опорно-руховим апаратом, рекомендації лікаря. Також важливо врахувати буде людина спати одна або з партнером. На вибір надається 2 типи ортопедичних матраців:

  • Пружинні - основним наповненням матрацу є пружинний блок.
  • Безпружинні - основним наповненням є пінний наповнювач в поєднанні з іншими матеріалами.

Тонкий матрац-топер потрібен для вирівнювання поверхні спального місця, його корекції, пом'якшення або ж збільшення жорсткості, підвищення комфорту. Важлива особливість тонкого матрацу - можливість скручувати його в рулон. Топер можна прибрати в шафу, перекласти на інше спальне місце або створити додаткове. Такий матрац може мати висоту від 3 до 7 сантиметрів. В якості наповнювача використовуються піноматеріали різної пружності в комбінації з такими шарами, як Косова койра, повсть.

Ви можете наочно ознайомитися з ключовими характеристиками і особливостями наших матраців в представлених таблицях.

 

Характеристики AMI MARIE SANTE MARTINE MARIE COCOS TOP REVE TOP REVE COCOS
Ami Marie 2в1 Sante Martine Marie Cocos Top Reve Top Reve Cocos
Ціна від 5330 ₴ від 5603 ₴ від 5017₴ від 5415 ₴ від 5415 ₴ від 2988 ₴ від 3019 ₴
Висота, см 21 21 20 20 22 7 7
Жорсткість сторін 3 / 4 3 / 4 3 / 3 3 / 3 4 / 4 3 / 3 4 / 4
Навантаження на 1 спальне місце, кг 150 150 140 140 150 110 120
Ортопедичний ефект
Знімний чохол на блискавці
Гарантія на пружинний блок, років 5 5 5 5 5 - -
Гарантія на матеріали, років 1,5 1,5 1,5 1,5 1,5 1,5 1,5
Наповнення              
iSR® Pocket Spring - -
Cocos coir    
Ековолокно Thermofelt    
Біла повсть        
Ортопедична високоеластична піна    

 Жорсткість. Кожен матрац має свою ступінь жорсткості, що дає можливість підібрати для себе самий комфортний варіант. Моделі можуть відрізнятися жорсткістю з різних сторін матраца, таким чином одна сторона може бути м'якою, а інша - більш жорсткою. Для людей різного віку є індивідуальні рекомендації по підбору жорсткості матрацу.Основні характеристики матраців, що впливають на вибір:

 

  • Максимальне навантаження на спальне місце. Цей параметр важливо враховувати, тому що якщо у моделі допустиме навантаження на спальне місце буде істотно вище потрібного, то матрац може здатися жорстким, а якщо допустиме навантаження  буде нижче необхідного, то матрац може швидко осісти і втратити свої властивості.
  • Зонування (тільки для ортопедичних матраців). По поверхні матрацу людське тіло надає різний тиск. Відповідно і матрац на різних ділянках повинен реагувати на цей тиск по-різному, щоб забезпечити правильну підтримку хребта. Для цього ми створили моделі матраців, в основі яких знаходиться мульти-зонний блок незалежних пружин.

Більш детально ознайомитися з наповнювачами, що використовуваються у наших матрацах, та їх властивостями, ви можете на сторінці "Про матеріали". А завдяки порівняльним таблицями Вам буде простіше обрати найбільш підходящу модель саме для Вас.