Український виробник Simpler входить до групи компаній меблевого виробничого холдінгу MatroLuxe.

Мета компанії Simpler - забезпечення кожної людини здоровим і комфортним сном. 

На підставі цих принципів кожен клієнт нашої компанії може підібрати найбільш підходящий матрац згідно індивідуальних потреб і переваг за розумною ціною.

 

Продукція Simpler - це поєднання сучасного стилю, високої якості, цінової доступності та унікальних технологічних рішень при виробництві.

Ми знаємо наскільки життєво важливий для здоров'я повноцінний відпочинок, комфортний і здоровий сон. Адже це один з найважливіших чинників збереження здоров'я спини, загального самопочуття, зовнішнього вигляду людини. Наша команда складається з фахівців різних галузей, справжніх професіоналів розробки і виробництва продукції, яка зможе вивести якість сну наших клієнтів на новий рівень. Ми беремо на себе відповідальність за ваш комфорт і тактильні відчуття під час сну.

Чому слід вибрати продукцію компанії Simpler

 

Якість. Постійний контроль виробничої лінії дозволяє збільшити якість продукції, уникнути брак і, як наслідок, знизити вартість продукту. Вся вироблена продукція має сертифікати якості стандарту ISO, ГОСТ і УкрБУДСЕРТ.

Сервіс. Відділ продажів спільно з виробничим відділом і відділом логістики пропонують нашим клієнтам найкращий сервіс, який включає лояльне ставлення до клієнтів всіх категорій, будь-то B2C або B2B.

Швидкість. Сучасні технології, які дозволяють збільшити темпи виробництва, пропонують сегменту B2B виконання різних замовлень у встановлені терміни.

Клієнтоорієнтованість. Використання якісних матеріалів і передових технологій дозволяють виробляти продукцію різного ступеня жорсткості, пружності, розмірів, враховуючи переваги і побажання наших клієнтів.

Розуміння. Інженери та оператори ліній нашої компанії чітко і адекватно розуміють важливість комфортного сну, відпочинку і проведення часу людини, тому відповідально підходять до реалізації своїх завдань з конструювання нових матраців, при виробництві моделей різних розмірів і характеристик.

Опт. Ми співпрацюємо з багатьма компаніями в сегменті оптових продажів. Для таких клієнтів присутня програма лояльності, яка пропонує унікальні товарні та цінові пропозиції.

Відповідальність. Наша продукція залишає виробничий цех в щільній індивідуальній вакуумній упаковці, яка захищає наш продукт від забруднень, пилу, бруду, сторонніх запахів. Такі дії дозволяють нам надати нашим клієнтам абсолютно новий і чистий продукт.

 

Сукупність позитивних якостей компанії пропонує клієнтам унікальний продукт, який дозволяє насолодитися комфортом, користуватися новою продукцією високої якості за прийнятною вартістю, отримувати замовлення в термін.

Підхід до виробництва має можливість вибрати необхідний продукт, при бажанні змінити і доповнити характеристики продукції, дизайн або форм-фактор.

 

 

Про виробництво

З дня свого заснування обсяги виробництва компанії Simpler постійно ростуть, компанія стрімко розвивається, щоб дати споживачам кращий продукт на ринку матраців. Кожен день наша команда працює над удосконаленням продукції, що виробляється, забезпечуючи зручний дизайн виробів, що поєднується з високою функціональністю і забезпеченням здорового і комфортного сну. Наше кредо - робити матраци на совість, на яких будуть спати наші сім'ї, діти і батьки.

Багатий виробничий досвід та інноваційні ідеї дозволяють нашій компанії реалізувати та надати кращі рішення для забезпечення ортопедично правильного положення тіла і високого рівня комфорту під час сну, здатного задовольнити запити навіть найвимогливіших клієнтів.