Уявіть, як після напруженого та важкого дня, ви повертаєтеся в свою спальню, потрапляєте в море приємних тактильних відчуттів і повного розслаблення. Це місце, в якому можна комфортно виспатися, відпочити, набратися сил. Затишні і м'які матраци компанії Simpler приваблюють м'якістю матеріалів оббивки і унікальним наповнення.

Завдяки багаторічному досвіду і найсильнішій команді професіоналів, ми підібрали кращі матеріали і використовували нові технології для створення чудового продукту за розумною ціною.

Кожен шар в матрацах Simpler володіє неповторними властивостями, ідеально підібране поєднання шарів в кожної моделі створює свій унікальний ефект для додання комфорту вашому відпочинку.

 
Mixed Felt - це неткане полотно зроблено з суміші натуральних і синтетичних волокон, має дуже високу щільність і виконує дві функції:
• захист внутрішнього наповнення матраца від впливу пружинного блоку, що гарантує додаткову міцність і зносостійкість матраца;
• рівномірний розподіл навантаження між шарами наповнення продовжує термін служби виробу.
Cocos coir - це органічна койра, створена з натуральних волокон шкірки кокоса. У процесі її виробництва волокна кокосової шкірки замочують, сушать і скручують, а потім пресують в дихаючі пружні листи із заданою щільністю. Кокосова койра, завдяки своїй структурі, дуже добре пропускає повітря, забезпечує необхідну вентиляцію, підтримує природну температуру тіла.
Ортопедична піна Grafit - спеціальний вид наповнювача у вигляді ортопедичної піни високої щільності, яка виготовлена з матеріалів високої якості. Ідеально підходить для пружнї ортопедичної підтримки. Цей матеріал чудово покращує сон, оскільки піна допомагає зменшити тиск, зберігаючи належну підтримку і збереження форми тіла.
iSR® Pocket Spring - це незалежний пружинний блок, що складається з еластичних металевих пружин бочковий форми, поміщених в окремі кишеньки з міцного нетканого матеріалу, які скріплені між собою в середині. Така конструкція дозволяє кожній пружині точково реагувати на навантаження без взаємодії з сусідніми пружинами, найбільш точно повторювати форму тіла людини. Збільшена кількість пружин гарантує зручне положення тіла і правильну підтримку хребта під час сну.

Strong foam support - каркас матраца з піни високої щільності, який створює міцну підтримку і ідеальну форму по всьому периметру матраца, додатково підвищує жорсткість країв, захищаючи їх від просідання при високих і точкових навантаженнях.

Високоеластична ортопедична піна Foam-mix - цей матеріал володіє комфортною для сну м'якістю, водночас він є пружним матеріалом, який зберігає початкову форму матраца. Матеріал є безпечним для здоров'я людини, дозволяє повітрю циркулювати. Може мати різний ступінь м'якості, пружності й жорсткості, що в результаті створює комфортні відчуття при різному положенні тіла. Чим вище щільність такого матеріалу - тим він жорсткіше, еластичнішою, але при цьому у нього більша напруга стиснення (після стиснення відновлює свою форму, чим вище - тим краще відновлюється).
Ековолокно Thermofelt (термовойлок) - це нетканий текстильний матеріал, що складається з волокон натуральної бавовни, який якісно ізолює пружинний блок від матеріалу наповнювача верхнього шару, надає йому високі показники довговічності та фізичної зносостійкості, забезпечує по всій поверхні матраца однаковий тиск пружин на людське тіло. Thermofelt, який використовується в серії Famille, - це виключно чиста бавовна, без будь-яких домішок, синтетики та добавок, відрізняється від схожих матеріалів білим кольором і служить багато років, не втрачає своїх властивостей при розтягуванні. Матеріал відноситься до групи гіпоалергенних.
Organic Linen Coir - органічна койра, створена з волокон натурального льону. Надає матрацу правильну ортопедичну жорсткість і пружність. Додатково розподіляє навантаження на пружини, чим продовжує термін служби незалежного пружинного блоку.